Erelijsten

Benieuwd naar de winnaars van de vorige edities (2012-nu)? Bekijk hier de erelijsten.

Dames & Heren

DAMES

2021  Xena Luxem

2019  Xena Luxem

2018  Joke Coysman

2017  Joke Coysman

2016  Birgit Massagé

2015  Caroline Devos

2014  Lieselot Bossuyt

2013  Evelyn Daneels

2012  AnneMarie Dupont

HEREN

2021  Sander Heemeryke

2019  Arne Devliegher

2018  Kjel De Hertog

2017  Arne Devliegher

2016  Ruben Geys

2015  Hannes Vandermoere

2014  Dennis Devriendt

2013  Hannes Vandermoere

2012  Hannes Vandermoere

Dames & Heren -23

DAMES – U23

2021  Alissia Neyt

2019  Shana Pollentier

2018  Kirina T’Jonck

2017  Floor Martens

2016  Floor Martens

2015  Joyce De Loof

2014  Laura Boven

2013  Louise Vandenbroucke

2012  Floor Martens

HEREN – U23

2021  Matija Avirovic

2019  Devlin Derudder

2018  Quinten Dewaele

2017  Branco Francois

2016  Marnix Michiels

2015  Kaz Verstraete

2014  Jokke Deroo

2013  Lowie Dewitte

2012  Anthony Devos

Dames & Heren -40

DAMES – U40

2021  Ninah Van Aelst

2019  Lies Vermont

2018  Charlotte Mensaert

2017  Charlotte Mensaert

2016  Gina De Boeck

2015  Evelyn Daneels

2014  Whoopy Franssen

2013  Evelyn Daneels

2012  AnneMarie Dupont

HEREN – U40

2021  Dennis Laerte

2019  Stijn VanDerHoeft

2018  Stijn VanDerHoeft

2017  Dennis Dieussaert

2016  Sam Dekeersschieter

2015  Tycho Van Gerwin

2014  Mattias De Backer

2013  Hannes Vandermoere

2012  Hannes Vandermoere

Dames & Heren +40

DAMES – 40

2021  Heidi Wouters

2019  Gina De Boeck

2018  Gina De Boeck

2017  Danielle Deley

2016  Delphine Vandevenne

2015  Delphine Vandevenne

2014  Delphine Vandevenne

2013  Inge Decock

2012  Els Bultheel

HEREN – 40

2021  Thomas Beirnaert

2019  Henk Omey

2018  Tom Geirnaert

2017  Tom Schoofs

2016  Jeroen Scheerder

2015  Hans Ardeel

2014  Johan Coulon

2013  Johan Coulon

2012  Dave Vanhove

Dames & Heren +50 – sinds 2019

DAMES – 50

2021  Kathleen Steenhaut

2019  Sonja Vankeirsbilck

HEREN – 50

2021  Bart Dewitte

2019  Steven Gailliaert

Dames & Heren “Groot Beernem”

DAMES

2021  Julie Sap

2019  Julie Sap

2018  Julie Sap

2017  Julie Sap

2016  Katelijne Davit

2015  Katelijne Davit

2014  Katelijne Davit

2013  Katelijne Davit

2012  –

HEREN

2021  Thomas Beirnaert

2019  Bert Cornu

2018  Bert Cornu

2017  Francois Branco

2016  Christoph Verkruysse

2015  Christian Gobert

2014  Hannes Vandermoere

2013  Hannes Vandermoere

2012  Hannes Vandermoere

Trio’s

GEMENGD

2021 –

2019  Harlekijn High5

2018  Harlekijn High5

2017  Harlekijn High5

2016  Harlekijn High5

2015  Harlekijn High5

2014  Harlekijn High5

2013  Tortuga drivers

2012  Harlekijn High5

DAMES

2021  Gezond Streven-Team 3

2019  Pitta Beernem

2018  Pitta Beernem

2017  Pitta Beernem

2016  Pitta Beernem

2015  Pitta Beernem

2014  Pitta Beernem

2013  schilder Dany Paes

2012  schilder Dany Paes

HEREN

2021  CT DE SLAPPE VIJZEN

2019  Athos DCD

2018  Athos DCD

2017  CT the Bananas?!Vs SMO

2016  Garage Vermeire Knesselare

2015  Garage Vermeire Knesselare

2014  Adversarius

2013  Tortuga drivers

2012  GO

Pin It on Pinterest

Delen